خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

گوگل آنالیتیکز ایرانیان را تحریم کرد !

   
  |گوگل آنالیتیکز ایرانیان را تحریم کرد !|


  احتمالا بسیاری از کاربران گوگل متوجه شده اند که هنگام ورود به سرویس گوگل آنالیتیکز با پیغام تحریم آی پی های ایران می شوند . کاری بسیار زشت و توهین آمیز .

   

  مگر گوگل ادعای دموکراسی و استقلال فعالیتهایش از سیاست را ندارد !؟

  تا به حال همه متوجه شده اید که گوگل تابع بی چون و چرای سیاست های خصمانه ایالات متحده است .

  اما پرسش اساسی اینجاست که گوگل و ایالات متحده ادعا دارند حساب مردم از حکومت جداست و آنها سیاست های خصمانه شان را علیه دولت جمهوری اسلامی ایران به کار می گیرند نه مردم (!!) ولی تا کنون نوک تیز تحریم ها حداقل در حوزه ی آی تی متوجه مردم بوده نه حکومت .


  یعنی گوگل و ایالات متحده فهمشان اینقدر پایین است و تفاوت بین مردم و حکومت را متوجه نمی شوند !؟

  پاسخ روشن است  که اصلا اینطور نیست و از روی عمد مردم عزیز هموطن ما را با غیر منصفانه ترین و مسخره ترین روش ها تحریم می کنند و تازه ادعای آزادی و دموکراسی هم دارند .

  پرسش اساسی اینجا مطرح می شود  : مگر سرویس های گوگل آنالیتیکز ، گوگل کُد ، ادوبی فلش و یا سایر سرویس های تحت وب کاربرد نظامی یا غیر صلح آمیز دارند که دسترسی ایرانیان (مردم) را به آنها منع می کنند !؟

  گیریم که فهم گوگل اینقدر پایین هست و فکر می کند این سرویس ها اگر در اختیار مردم باشند ممکن است کاربردهای نظامی و غیر صلح آمیز داشته باشند و این یعنی ایالات متحده از دسترسی داشتن ایرانیان به این سرویس ها احساس خطر می کند !!

  آیا ایالات متحده اینقدر نسبت به امنیت خود بی تفاوت است که تحریم های وضع شده اش با یک تعویض آی پی و استفاده از روش های متداول ، دور زده شود !؟

   

  بسیار ساده است درک این موضوع که ایالات متحده و گوگل با استفاده ی ایرانیان از سرویس ها تحت وب احساس خطری ندارند که با تحریم و بلوکه کردن آی پی مردم بزرگ ایران هراس خود را برطرف کنند بلکه تنها و تنها هدف گوگل و ایالات متحده از این تحریم ها متاسفانه  تحقیر و به استهزاء گرفتن ایران و ایرانی هست و لازم است به این کار غیر انسانی گوگل پاسخی درخور داده شود تا هر کس و نا کسی هوس بازی های بچه گانه با این ملت بزرگ به سرش نزند .

   


  این مطلب تا کنون 23 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : گوگل ,مردم ,تحریم ,ایالات ,متحده ,سرویس ,ایالات متحده ,اینقدر پایین ,پرسش اساسی ,گوگل آنالیتیکز ,
  گوگل آنالیتیکز ایرانیان را تحریم کرد !

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر